Máme otevřeno denně od 8:00 do 17:00

Reference

Eva Č.

Dobrý den, musím Vám říci pár slov. Musím říct, že málo kdy píšu nějakou recenzi a když už, tak musí být upřímná...
Nikdy jsem netušila, že žije člověk kterému bych měla tolik poděkovat
Když jsme se před lety k Vám se synem dostali na doporučení... Zažívala jsem nepopsatelné chvíle strachu... To zná asi každá máma... Která se spoléhá na lékaře a ostatní, že dělají svoji práci dobře a že pomůžou....Vy jste byl tehdy jediný člověk, který řekl, že by syn operaci nepotřeboval a že se na tom zapracuje.  Na Vaše doporučení jsme navštívili Vašeho známého lékaře, který řekl to samé... v tu chvíli mi jako mámě spadl obrovský kámen ze srdce.  Cvičení s Vámi zabíralo,  byl jste jediný, který snad věděl co se synem dělat, i když to s ním někdy nebylo opravdu lehké.  Vy jste ustál jeho slzičky a vysvětloval, že to zvládne.  Jako člověka si Vás nesmírně Vážím, protože děláte svou práci skvělé, řekla bych že dokonce výborně. Mně nic jiného nezbývá než Vám poděkovat za sebe i za syna.
Děkujeme a doporučujeme. Ať se Vám nadále daří lidem pomoci, tak jako jste pomohl nám.
Mějte se krásně a ještě jednou Díky za vše. 

Eva K.

Službu Petra Kotta jsem si vybrala proto, že jsem na jeho práci slyšela dobré ohlasy. Pomohl mi s bolestí zad při jedné z návštěv v ČR. A také dlouhodobě pomáhá mému otci, který má závažné plicní onemocnění, čehož si cením daleko víc. Dělá svou práci poctivě a má výsledky.

Monika Z.

Pana Kotta jsem si vybrala na základě výborných referencí a s jeho péčí jsem byla velmi spokojena. Jedná se o velký přínos v oblasti fyzioterapie pro celé Pacovsko.


Kristýna K.

Dobrý den, s panem Petrem Kottem jsem pracovala na jednom oddělení cca 2 roky. Za tu dobu jsem měla dostatek prostoru vypozorovat výsledky jeho práce, které byly vynikající. Pacienti měli pana Kotta velmi rádi a těšil je pokrok, kterého pod jeho vedením dosahovali. Jeho přístup byl přátelský a svědomitý. Pan Kott je jeden z nejlepších fyzioterapeutů, které jsem za svojí profesní kariéru i osobní život poznala.

Klára H.

K panu Kottovi jsem chodila na rehabilitace opakovaně několik let. Nejdříve po úrazu krční páteře a s následky prodělané herpetické meningoencegalitidy (pohybové potíže, potíže s rovnováhou, demyelinizace periferií, bolesti zad a hlavy od páteře, peroneální léze). Pak i po operaci ramenního kloubu (rekonstrukce). Vždy se mi maximálně věnoval, po absolvování rehabilitací u něj se viditelně objektivně i subjektivně zlepšil můj stav a rozsah pohybu, zmenšily se i bolesti díky Vojtově metodě. Mám srovnání i s jinými rehabilitacemi a je fakt, že s panem Kottem jsem vždy udělala nejvýraznější pokrok a že jeho přístup k pacientovi je výjimečný

Sára H.

Petra Kotta jsem začala navštěvovat na doporučení svého lékaře (ortopeda). Měla jsem dlouhodobý, celkem komplexní problém, který mi pan Kott pomohl péčí ušitou na míru a vhodně zvolenou sérií cviků vyřešit (s tím, že vím, jak mám případné potíže řešit sama pomocí cvičení). Péče pana Kotta je velmi profesionální, využívající nejnovější metody a orientovaná na výsledek.

Bohuslava Č.

Chtěla bych Vám poděkovat, protože už po první terapii jsem pocítila velkou úlevu od problémů s krční pateří.


Lucie D.

Chtěla bych Vám poděkovat za péči, kterou dlouhodobě poskytujete jako fyzioterapeut celé mé rodině. Díky Vaší péči se podařilo odhalit spoustu zaběhnutých plotének a celkově se zlepšila kvalita života členů mé rodiny. Zvláště oceňuji přístup k pacientům, kteří jsou na první pohled "stažení" bez schopnosti se plně uvolnit. I u takových si dokážete získat důvěru, což není vůbec jednoduché. Přeji mnoho dobrého v další praxi.

Iva N.

K p. Kottovi jsem se dostala díky doporučení mé kamarádky, která je též fyzioterapeutka. Pravidelně jsme za ním dojížděli především kvůli naší nejmladší dcerce, která se narodila velice malinká. Pan fyzioterapeut byl skvělý! Vstřícný, s ničím nestrašil, ale zároveň všechno důkladně vysvětlil. Terapie dcerce moc pomohly. Dneska je jí už rok a běhá po domě, leze, po čem se dá. Patří mu velké díky! A s klidným srdcem ho budeme doporučovat i dál, protože též mě i manželovi pomohl od bolestí zad a krční páteře.

Petr T.

Chtěl bych velice poděkovat! Po několikaletých bolestech plotének (které neurolog označil za chronické poškození) jsem zažil díky fyzioterapeutickému umění Petra Kotta skutečnou úlevu. Přiznám se, že už jsem ani nedoufal v nějaké výrazné zlepšení. Prošel jsem rukama různých fyzioterapeutů (před asi deseti lety mj. také na Malvazinkách), většinou si netroufli (nebo neměli dostatečnou sílu) na výraznější manipulaci s páteří, prvá křupnutí mě dost překvapila o to víc mě překvapilo, když jsem odcházel domů a cítil, že bolesti ustoupily. I cviky, které trénujeme, jdou přímo k věci, zkoušel jsem před tím (byl jsem vždy instruován odborníky) různé způsoby cvičení, např. SM system apod. ale be Nynější stav mi připadá jako zázrak.

Michaela J.

Pan Petr Kott pomohl synům Vojtovou metodou k pohybu. Jeho přístup je profesionální a zároveň přátelský. Vždy byl spolehlivý a ochotný konzultovat. Byl mi doporučen i mou dětskou lékařkou, a i já jsem ho několika známým doporučila. Právě čekáme třetí dítě a pokud bude potřeba, s důvěrou se na něj opět obrátíme.

Jiří M.

U nás je to jasné, našel jsem vás př es Facebook, hrozně jste nám pomohl, zaujalo mě hlavně to, že děláte Vojtovu metodu, což jsem zde v okresu vůbec pro svého syna nemohl najít, nehledě toho, že jste neskutečně pracovitej a lidskej. Kdyby cokoliv dejte vědět, klidně i přijedu a řeknu komukoliv osobně.

Josef V.

Když jsem měl problémy s plotýnkami, tak jsem docházel na rehabilitace někam jinam, kde mi ještě přitížili. Na doporučení jsem přešel k panu Petrovi, který mě dal dohromady. Super fyzioterapeut.

Jiřina L.

Pana Kotta, fyzioterapeuta, jsem si nevybrala sama, byl mi doporučen mým praktickým lékařem, který mi sdělil, že pan Kott je ve svém oboru velice šikovný. Fyzioterapii pana Kotta jsem navštívila celkem 8x, a při všech těchto návštěvách se potvrdila slova mého lékaře. Byla jsem VELMI překvapená a spokojená s jeho prací, protože do své práce dává opravdu všechno a mnoho. Je velmi vstřícný, milý, hlavně snaživý, práci věnuje maximum, a je nad míru jasné, že svému oboru opravdu rozumí. Na základě mých zkušeností, pana Kotta velice doporučuji!